Eeriksaare teetalus peame au sees maad ja mulda, sest selles mullas on ka meie endi juured. Tunneme oma kodukohaga tugevat sidet ja väärtustame selle paiga eripära.

Meie teetaimed kasvavad vanadel heinamaadel, mida nüüd uue jõuga väestame. Need põllud oleme saanud oma vanavanematelt, kellelt pärinevad ka põllupidamise tarkused.

Oma tooraine kasvatame hoole ja armastusega puhtas pinnases  –  mulda ei koormata tehisväetiste ja taimekaitsevahenditega; korje toimub käsitsi, et tagada parim kvaliteet. Taimi, mida me ise ei kasvata, korjame aga Viljandimaa puhtast loodusest  – ürgsetest metsadest ja rabadest. Teesegud on alati meistri poolt kontrollitud, puhastatud ja segatud. Nii võime kindlad olla, et  Eeriksaare Väetee on looduslähedane, puhas ja maitsev.

TERVED TAIMED

Oma taimi kasvatame hoole ja armastusega puhtas pinnases – mulda ei koormata tehisväetiste ja taimekaitsevahenditega. Valides seemned, mis on pärit rikkumata mullas kasvanud taimedelt, hoolitsed kaudselt ka liigirikkuse säilimise eest, sest pakud oma valikutega puhast söögipoolist mesilastele ning teistele õienektarist toituvatele putukatele.

SEEMNED

Seemnetega tegelemise osas omame tänaseks üle 10 aasta kogemust. Müüme oma seemneid nii Eestis kui välismaal. Meie jaoks on oluline, et toodangus ei esineks umbrohte ega võõrliike. Taimne paljundusmaterjal on toodetud Saksa tootja Jelitto eliitseemnest või Eesti loodusest korjatud taimedelt. Mahe Eeriksaare tegeleb ka ürditaimede kasvatuse ja kuivatusega. Teetaimede kasvatus saigi alguse mõttest toota kvaliteetseid seemneid mesilastele jt kasuritele.